Офіційний сайт Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
  
 
  Вітаємо на порталі освітян!
Головна Керівництво Підрозділи РУО Фотогалерея Архів новин

    Освітня мережа
  

    Архів новин
    Доступ до публічної інформації
Соціальний захист
Інформаційно-аналітичний бюлетень
Електронні торги
Національно-патріотичне виховання. Арсенал ідей
План роботи РУО
Нормативно-правова база
Громадські обговорення
Державні закупівлі
Охорона праці
Рада директорів
ЗНО/ДПА
МАН "Дослідник", олімпіади
Психолого-медико-педагогічна консультація Шевченківського району
Конкурси, проекти
Атестація
Учитель року - 2017
Експериментальна робота
Оперативна інформація
Школа батьківства
Методичний вісник
Профспілка
Заяви, скарги, пропозиції
Бюджет
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
    Калькулятор NPV

    Вакансії
    Оголошення
    Звернення громадян

    Банери

    Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   


    Контакти:
Поштова адреса:
04119, м.Київ,
вул. Зоологічна, 6-а,

Тел.: +38(044) 489-02-50

Microsoft партнерство

Восьма міжнародна виставка \

Мала Академія Наук

Інноватика в сучасній освіті

Конкурс молодих дослідників

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Національна дитяча гаряча лінія

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Урядовий контактний центр

Український центр оцінювання якості освіти

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Шевченківська районна у м. Києві рада та адміністрація

Портал новин освіти міста Києва

Санітарно-епідеміологічна станція Шевченківського району

Рада старшокласників \

Педагогічний портал

Установите Flash player для просмотра!1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | >>Всього: 337

Пільги в садочок
     Дата розміщення: 2017-05-10

Чи вважається пільгою для зарахування в садочок,якщо чорнобильське посвідчення було отримано під час проживання у Волинській обл., а дитина народилася і приписана в м. Києві? Мама теж вже приписана в м. Києві.

Відповідь:   

№ 988, 2017-05-10


Ваше електронне звернення від 10.05.2017 № 988 щодо права на пільговий  прийом дітей до дошкільних навчальних закладів розглянуто в управлінні освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

За результатами розгляду повідомляємо, що у  місті  Києві  впроваджена   нова автоматизована система зарахування дітей у дошкільні навчальні заклади, яка унеможливлює втручання ззовні.

Відповідно п. 3.9. розділу III «Порядок прийому дітей до ДНЗ», затвердженого наказом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації від 27.03.2014 №184 «Про затвердження Порядку електронного запису дітей до дошкільних навчальних закладів комунальної форми власності територіальної громади міста Києва», правом на першочерговий (позачерговий) прийом дитини до дошкільних навчальних закладів комунальної форми власності користуються батьки, які мають наступні пільги: військовослужбовці Національної гвардії України, військовослужбовці, постраждалі внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС  (1, 2, 3 категорій),  діти киян-учасників АТО, діти батьки яких мають статус тимчасово переміщеної особи.

 Для підтвердження пільги Вам необхідно звернутись в управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації (вул. Зоологічна 6-А) в прийомні години (вівторок з 9.00-13.00, четвер з 14.00-18.00),  кабінет 2.21. При собі мати свідоцтво про народження дитини та документ, що засвідчує пільгу.

 

 

 

 

Начальник                                                                                                                  Є.Ярова

 

 

Яковенко

489-35-53

Детский сад
     Дата розміщення: 2017-05-06

Добрый день,меня возмущает вопрос устройства ребёнка в детский сад! Как решить данную проблему,ещё 03.09.2015 я зарегистрировала ребёнка(свидетельство о рождении I-БK-398501) согласно требований электронной очереди дошкольных учреждений в детский сад указав при этом что желаемая дата приёма в сад 2016 г., по наступлению данного времени приглашений из учреждений на приём не последовало. Далее 03.04.2017 после перерегистрации уже прошёл месяц и снова не последовало приглашения в сад! Приоритетное дошкольное заведение номер 77, но после посещения данного сада сказали "мест нет!сад переполнен!". После чего такие же ответы последовали и в садах 541,543 и т.д Исходя из этого у меня вопрос,как ребёнка устроить в сад?" Декретный отпуск заканчивается 28.06.2017,следовательно мне необходимо выходить на работу,а оставить ребёнка не с кем,мы переехали с мужем из Крыма. Помогите решить данную проблему

Відповідь:   

№ 987, 2017-05-06


Ваше електронне звернення від 06.05.2017 № 987 щодо  влаштування дитини Чудик Дмитра 2014 року народження до дошкільних навчальних закладів розглянуто в управлінні освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

За результатами розгляду повідомляємо, що Чудик Дмитро  був зареєстрований в старій системі електронного запису в дошкільні навчальні заклади 03.09.2015 у віковій категорії від 2 до 3 років, має індивідуальний порядковий номер записів у Реєстрі 157586.

              У  місті  Києві  впроваджена   нова автоматизована система зарахування дітей у дошкільні навчальні заклади, яка унеможливлює втручання ззовні. Всі дані були перенесені зі збереженням стану черги згідно Вашого ідентифікатора.

             Відповідно до законодавства правом на першочерговий (позачерговий) прийом дитини до дошкільних навчальних закладів комунальної форми власності користуються батьки, які мають наступні пільги: військовослужбовці Національної гвардії України, військовослужбовці, постраждалі внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС  (1, 2, 3 категорій),  діти киян-учасників АТО. Діти, батьки яких мають статус тимчасово переміщеної особи. Для цього необхідно звернутись в управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації (вул. Зоологічна 6-А) в прийомні години (вівторок з 9.00-13.00, четвер з 14.00-18.00),  кабінет 2.21. При собі мати свідоцтво про народження дитини та документ, що засвідчує пільгу.

Доводимо до Вашого відома, що з 18.04.2017 року розпочато добір вихованців  у дошкільні заклади та групи загального типу розвитку в 2016/2017 навчальному  році при наявності вільних місць.

Вам потрібно переконатися, що Ви можете зайти в особистий кабінет у новій системі запису електронної черги до дошкільних навчальних закладів міста Києва.

В особистому кабінеті перевірте, чи вказані всі необхідні дані про дитину (дані зі старої системи або пільги). У разі виявлення технічних негараздів звертайтесь до технічної підтримки kyivkindergartens@gmail.com

Ознайомтесь з кількістю вільних місць на поточний рік та знайдіть себе в списках заявок на сторінках обраних закладів. Кнопка для перегляду заявок знаходиться внизу сторінки кожного ДНЗ. Навпроти обраної вами вікової категорії буде написано, на якому місці ваша заявка. Перевірте, яку бажану дату вступу вказано Вами.

Ви почнете отримувати повідомлення щодо зарахування до дитячого садка від системи лише з моменту настання цієї дати. Ви можете змінити бажану дату вступу в особистому кабінеті, скориставшись кнопкою «Змінити заявку».

Якщо Ви отримали запрошення від системи, маєте протягом 10 днів погодитись або відмовитись від нього в особистому кабінеті. У разі ігнорування запрошення, його буде надіслано наступній заявці, а Ваш запис деактивовано.

Також повідомляємо, що формування груп на новий навчальний рік буде здійснюватись автоматично за новою системою з квітня по вересень місяць включно.

 

 

В.о начальника                                                                                              І. Муценко

 

 

Яковенко

489-35-53

Сусідство школи 102 та автошколи
     Дата розміщення: 2017-04-27

Доброго дня. У школі №102 біля шутбольного майданчика відбувається навчання автошколи. Автомобілі з учнями виконують маневри прямо біля дітей. Коментар від автошколи "Все узгоджено". Коментар від завуча "Наша це не наша територія, ничого не можемо зробити". Забеспучити безпеку дітям неможливо просто забороняючи їм щось робити і десь перебувати, треба ще унеможливити небезпечні чинники. 1 Прийміть міри щодо припинення роботи автошколи на цій території. 2 Взагалі поверніть цю територію школі. Де дітям гратися? Фотографія цого сусідства: https://ibb.co/hv4w5k

Відповідь:   

Звернення № 985, 986

 

 

 

Електронні звернення від 27.04.2017 за № 985 та 986 щодо руху машин по території спортивного майданчику спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 102 з поглибленим вивченням англійської мови  управлінням освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації опрацьовані.

За результатами розгляду повідомляємо, що територія спортивного майданчика школи площею 940 кв.м. огорожена металевою сіткою і рух автомобілів по ній, навіть теоретично, неможливий.

Також повідомляємо, що територія, яка розташована поруч із спортивним майданчиком школи, належить ЗАТ «Інститут розвитку менеджменту» відповідно до плану землевідведення № 88128015, № 88128016 Управління земельних ресурсів м. Києва.

Напевно, у зверненні  мова йде саме про територію, яка належить ЗАТ «Інститут розвитку менеджменту», на яку  дійсно заїжджають автомобілі.

З учнями під час проведення уроків фізичної культури, культурно-спортивних заходів та під час прогулянок на групі продовженого дня проводяться виховні бесіди з безпеки життєдіяльності.

Управлінням освіти направлено лист Київському міському голові з  проханням надати допомогу у вирішенні питання щодо повернення земельної ділянки (код 88:128:15) спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 102 (лист управління освіти від 25.10.2016 № 33/12-2386).

Проте, станом на 12.05.2017 відповіді від КМДА не надходило.

 

 

 

В.о. начальника                                                                               І. Муценко

харчування дітей з багатодітних родин
     Дата розміщення: 2017-04-26

Чи має право дитина з багатодітної родини на пільгове 50% харчування у долкільному закладі. Вівідуємо садочок Шевченківського р-ну з нового року. Платимо за харчування 100%., оскільки в садочку нам сказали, що пільг нема. Так склалося, що маючи розмову з завідуючою одного з садочків Дарницького р-ну, дізналася, що пільга є. Роз'ясність, будь ласка, ситуацію. Які документи треба подавати і куди? І чи буде перераховано за попередні місяці і як, якщо плануємо переводити дитину в де з іншого р-ну?

Відповідь:   

№ 984, 2017-04-26

0672962963

 

 

 

 

 

Ваше електронне звернення від 26.04.2017 № 984 щодо встановлення пільг багатодітним родинам за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах розглянуто управлінням освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

 За результатами розгляду повідомляємо, що розпорядженням Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації від 17.03.2017 № 150 «Про внесення змін до розпорядження Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації від 05 лютого 2016 року № 34 «Про організацію харчування в дошкільних навчальних закладах, навчально-виховних комплексах, загальноосвітніх навчальних закладах, інтернатних навчальних закладах Шевченківського району м. Києва» передбачено встановлення сім'ям, які мають трьох і більше дітей оплату за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах та дошкільних групах навчально-виховних комплексів району в розмірі 50 % від вартості харчування на день.

 Наразі Головним територіальним управлінням юстиції у місті Києві надано зауваження до нормативно-правового акту, які будуть враховані в найкоротші строки у новому розпорядженні.

 

 

З повагою

 

Начальник                                                                                                      Є. Ярова

 

 

 

 

 

 

Тарасюк

489-52-24

 

Подяка колективу групи "Дзвіночок" ДНЗ №130
     Дата розміщення: 2017-04-25
Я, Ціленко Ганна Геннадіївна, голова батьківського комітету групи "Дзвіночок" ДНЗ №130 м.Київ хочу висловити особисту подяку колективу групи "Дзвіночок" а саме Настенко Юлії Анатоліївні, Бородіної Юлії Олександрівні, Савченко Тетяні Петрівні за дуже гарне ставлення до дітей, професійний підхід , креативні і творчі ідеї у вихованні. Мої діти приходять додому у гарному настрою і з бажанням завтра бігти до садка.
Відправити звернення

Тема:
Контакт:
Текст:

   Привітання Привітання

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ЗАВІДУВАЧА ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ (ЯСЕЛ-САДКА) №292 АНТОНЮК ЖАННУ ГЕОРГІЇВНУ ТА ЗАВІДУВАЧА ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ (ЯСЕЛ-САДКА) №130 ДУБОВИК ОКСАНУ АНАТОЛІЇВНУ!


>>>    


    Пошук по сайту
   
   


Освітня мережа Шевченківського району

Про повернення столиці дитсадка №183

Календар подій
© 2008 - 2017. Технічна підтримка IT-SOURCE