Офіційний сайт Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
  
 
  Вітаємо на порталі освітян!
Головна Керівництво Підрозділи РУО Фотогалерея Архів новин

    Освітня мережа
  

    Архів новин
    Доступ до публічної інформації
Соціальний захист
Інформаційно-аналітичний бюлетень
Електронні торги
Національно-патріотичне виховання. Арсенал ідей
План роботи РУО
Нормативно-правова база
Громадські обговорення
Державні закупівлі
Охорона праці
Рада директорів
ЗНО/ДПА
МАН "Дослідник", олімпіади
Психолого-медико-педагогічна консультація Шевченківського району
Конкурси, проекти
Атестація
Учитель року - 2017
Експериментальна робота
Оперативна інформація
Школа батьківства
Методичний вісник
Профспілка
Заяви, скарги, пропозиції
Бюджет
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
    Калькулятор NPV

    Вакансії
    Оголошення
    Звернення громадян

    Банери

    Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   


    Контакти:
Поштова адреса:
04119, м.Київ,
вул. Зоологічна, 6-а,

Тел.: +38(044) 489-02-50

Microsoft партнерство

Восьма міжнародна виставка \

Мала Академія Наук

Інноватика в сучасній освіті

Конкурс молодих дослідників

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Національна дитяча гаряча лінія

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Урядовий контактний центр

Український центр оцінювання якості освіти

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Шевченківська районна у м. Києві рада та адміністрація

Портал новин освіти міста Києва

Санітарно-епідеміологічна станція Шевченківського району

Рада старшокласників \

Педагогічний портал

Установите Flash player для просмотра!1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | >>Всього: 329

У шкільній їдальні
     Дата розміщення: 2017-04-19

Скажіть будьласка чи можуть діти першого класу самі ходити до їдальні. Ціни в їдальні як в ресторані.Це ж шкільна їдальня.Гречка з куриними шматочками 30 гр.Де такі ціни для шкільної їдальні.І як діти можуть самі розраховуватись без вчителя в першому класі.Буфет ціни завищені вдвічи.Прошу провести перевірку.Школа 106

Відповідь:   

На № 981, 2017-04-19

 

Управлінням освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації розглянуто звернення від 19.04.2017 № 981 щодо харчування учнів Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 106 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району міста Києва.

Харчування учнів Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 106 з поглибленим вивченням англійської мови відбувається згідно з нормативно-правовими документами, що його регламентують його організацію, здійснюється відповідно до графіку затвердженого директором школи, який враховує необхідність забезпечення учнів початкових класів гарячими сніданками, учнів 5-11 класів та інших бажаючих – обідами, учнів, що займаються в групах продовженого дня, – полуденками.

Відповідно до Розпорядження Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації від 05.02.2016 № 34 «Про організацію харчування в дошкільних навчальних закладах, навчально-виховних комплексах, загальноосвітніх навчальних закладах, інтернатних навчальних закладах Шевченківського району м. Києва» вартість сніданку для учнів 1-4 класів становить 13 грн. 00 коп.

У Спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 106 з поглибленим вивченням англійської мови графіком передбачено харчування учнів 1-2 класів з 10:05 до 10:20. В цей час школярі разом із класним керівником в організованому порядку після миття рук входять до зали, розміщуються за закріпленими за класами столами та місцями і приймають їжу. Після завершення прийому їжі вони разом із класним керівником виходять із зали.

Продукти харчування та буфетна продукція сертифіковані, ціни знаходяться на контролі управління освіти та адміністрації закладу.

 

 

З повагою

 

Начальник                                                                                                        Є. Ярова

 

 

Літні табори для школярів
     Дата розміщення: 2017-04-19

Вдруге звертаюсь з питанням: при яких школах нашого району діятимуть літні табори, вартість перебування дитини та порядок оформлення ?

Відповідь:   

 

№ 980, 2017-04-19

 

Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації розглянуло Ваше звернення від 19.04.2017 № 980 щодо роботи таборів відпочинку з денним перебуванням на базі навчальних закладів і порядку оформлення дитини до табору.

Повідомляємо, що в Шевченківському районі будуть працювати дитячі табори відпочинку з денним перебуванням на базі таких навчальних закладів: школа № 1 – пров. Делегатський, 1/28; СШ № 28 – вул. Житкова, 7Б;
школа № 70 – вул. Пугачова, 10; СШ № 82 – вул. Шпака, 4; СШ № 97 –
вул. О. Теліги, 5; СШ № 102 – вул. Шулявська, 10/12; школа № 175 – вул. Д. Щербаківського, 58А.

Щоб записати дитину до табору необхідно звернутися до того навчального закладу, який Ви обрали і надати заяву від батьків на ім’я начальника управління освіти ШРДА та медичну довідку, що дозволяє дитині відвідувати дитячий оздоровчий табір (форма 079/о).

Одночасно повідомляємо, що кошторис вартості путівки у дитячому таборі з денним перебуванням не затверджений. За інформацією Департаменту освіти і науки, молоді та спорту орієнтовна вартість перебування дитини у пришкільному таборі становитиме 698 грн 76 коп.

 

 

З повагою

 

В.о. начальника                                                                             І. Муценко

 

 

 

 

Сьоміна О.О.

489 02 47

Порушення права дитини на середню освіту в СШ№106
     Дата розміщення: 2017-04-12

Директор СШ№106 відмовила дитині у зарахуванні до першого класу посилаючись на те, що дитина не "прописана" в мікрорайоні, який закріплений за школою. Але згідно з чинним законодавством, місцем проживання дитини до десяти років вважається місце проживання одного ж батьків. Мати дитини зареєстрована та проживає за адресою, яка належить до мікрорайону, що закріплений за вищевказаним навчальним закладом. Прошу прийняти міри та заобов'язати директора СШ№106 зарахувати дитину до першого класу с українською мовою викладання

Відповідь:   

№ 978, 2017-04-12

 

 

Шановні батьки!

 

Ваше електронне звернення від 12.04.2017 року  щодо прийому дитини до 1-го класу розглянуто в Управлінні освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

         До спеціалізованої школи, ліцею або гімназії  прийом учнів здійснюється за конкурсом відповідно до Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл – інтернатів) з урахуванням території обслуговування, визначеною розпорядженням Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації від  17.03.2017  № 153   «Про облік дітей дошкільного та шкільного віку в Шевченківському районі м. Києва у 2017 році».

        Неповнолітні мешканці, які не пройшли конкурсні випробування під час прийому та постійно проживають в мікрорайоні спеціалізованої школи, зараховуються до загальноосвітніх класів цієї ж школи.

 

З повагою

В.о.начальника                                                                                    І.Муценко

 

 

 

 

 

 

 

 

Вик. Попова Т.Л. 489-35-52

поступление в 1 класс
     Дата розміщення: 2017-04-07

Добрый день. Моя дочь идет в этом году в школу. Обратившись в 175 школу,мою родную школу, которую я закончила,нас уверили, что мы будем приняты. Сегодня, когда мы принесли документы, нас отправили в 95 школу, сославшись на то, что мы не относимся к этому микрорайону, хотя на сайте школы четко написан адрес.Из 95 школы нас отправили в 27 школу. Моему возмущению нет предела.Усова Дарья

Відповідь:   

№ 977, 2017-04-07

 

Ваше звернення від 07.04.2017 № 977 щодо влаштування дитини на навчання до 1-го класу загальноосвітньої школи № 175 розглянуто в Управлінні освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

Повідомляємо, що прийом дітей до загальноосвітніх навчальних закладів здійснюється без конкурсу відповідно до території обслуговування.

Будинок за адресою: вулиця Щербаківська, 43, де постійно проживає дитина, не належить до мікрорайону загальноосвітньої школи № 175.

Відповідно до розпорядження Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації  від 17.03.2017 № 153 «Про облік дітей і підлітків дошкільного та шкільного віку у 2017-2018 навчальному році» будинок за вказаною адресою закріплено за загальноосвітньою школою № 27.

 

 

 

 

 

 

 

З повагою

 

В.о.начальника                                                                      І.Муценко

 

 

 

 

 

Попова Т.Л.

489-35-52

 

Дошкільний заклад
     Дата розміщення: 2017-04-06

Я Терпиловская Алина Сергеевна, прошу вас обьяснить, как так получается с этими электронными очередями в садик...своего ребёнка Терпиловского Никиту Сергеевича я поставила на очередь в садик города Киева, номер садика-155 санаторного типа в 2мес.после рождения а точнее 09.06.2015года. Серия его свидетельства:І-БК 433652 сейчас мы узнали что старая система слитела и не работает, нужно регистрицию сделать в новой со старыми данными. Всё так и сделала, но мы оказываемя самыми последними в очереди и никак не попадаем в садик в этом году. Каким образом, родители регистрируя детей без сарой очереди, они оказались в переди нас. В чём я виновата что не работает система. Из-за неё и сбоев мой ребёнок не попадает в сад в этом году. И самое интерестное, что сами заучи и воспитатели учереждений разводят руками и внятно не могут обьяснить, что вообще происходит. Звонили в Министерство освиты и науки, и там тишина.... Хочу чтобы отследили нас в старой очереди и дали одыкватное обьяснения. Что нам делать и почему так не справедливо идёт очередь!!!!! Прошу обьяснений письменных. За ранее спасибо.

Відповідь:   

№ 976, 2017-04-06

 0939444666

 

 

         Ваше електронне звернення від 06.04.2017 № 976 щодо  роз’яснення роботи системи електронного запису дітей в дошкільні навчальні заклади   розглянуто в управлінні освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

           За результатами розгляду повідомляємо, що  Терпиловський Никита   був зареєстрований в старій системі електронного запису в дошкільні навчальні заклади 17.06.2015 у віковій категорії від 2 до 3 років, має індивідуальний порядковий номер записів у Реєстрі 145845.

            Вами були обрані бажані дошкільні навчальні заклади № № 159, 323, 428, 429,430, серед яких  дошкільного навчального закладу  № 155 в списку не було.

           03.04.2017року Ви пройшли реєстрацію в єдиній системі міських сервісів Київ ІD. Всі дані були перенесені зі збереженням стану черги згідно Вашого ідентифікатора.

Відповідно до законодавства правом на першочерговий (позачерговий) прийом дитини до дошкільного навчального закладу комунальної форми власності користуються батьки, які мають наступні пільги: військовослужбовці Національної гвардії України, військовослужбовці, постраждалі внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС  (1, 2, 3 категорій),  діти киян-учасників АТО.

Також повідомляємо, що формування груп на новий навчальний рік буде здійснюватись автоматично за новою системою з квітня по вересень місяць включно.

Ваша дитина буде прийнята у дошкільний навчальний заклад за наявністю місць після того, як будуть прийняті попередні діти, які перебувають у черзі.

 

 

 

 

 

В.о начальника                                                                                   І.Муценко

 

Яковенко

489-35-53

Відправити звернення

Тема:
Контакт:
Текст:


    Пошук по сайту
   
   


Освітня мережа Шевченківського району

Про повернення столиці дитсадка №183

Календар подій
© 2008 - 2017. Технічна підтримка IT-SOURCE