Офіційний сайт Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
  
 
  Вітаємо на порталі освітян!
Головна Керівництво Підрозділи РУО Фотогалерея Архів новин

    Освітня мережа
  

    Архів новин
    Доступ до публічної інформації
Інформаційно-аналітичний бюлетень
Нова українська школа
Електронні торги
Соціальний захист
Національно-патріотичне виховання. Арсенал ідей
План роботи РУО
Нормативно-правова база
Громадські обговорення
Державні закупівлі
Охорона праці
ЗНО/ДПА
МАН "Дослідник", олімпіади
Психолого-медико-педагогічна консультація Шевченківського району
Конкурси, проекти
Атестація
Учитель року - 2018
Експериментальна робота
Оперативна інформація
Школа батьківства
Методичний вісник
Профспілка
Заяви, скарги, пропозиції
Бюджет
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
    Калькулятор NPV

    Вакансії
    Оголошення
    Звернення громадян

    Банери

    Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   


    Контакти:
Поштова адреса:
04119, м.Київ,
вул. Зоологічна, 6-а,

Тел.: +38(044) 489-02-50

Території обслуговування, закріплені за загальноосвітніми навчальними закладами Шевченківського району (згідно розпорядження ШРДА від 17.03.2017 № 153)

Мала Академія Наук

Національна дитяча гаряча лінія

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Урядовий контактний центр

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Український центр оцінювання якості освіти

Шевченківська районна у м. Києві рада та адміністрація

Портал новин освіти міста Києва

Рада старшокласників \

Педагогічний портал

1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | >>Всього: 397

оплаення в ДНЗ 292 "Ягідка"
     Дата розміщення: 2017-10-30

В половины садочку досы выдсутнэ опалення! Температура повітря 9 градусів. Опалення було підключене 13,10, нова будівля з тих піл обігрівається, стара будівля підключена до іншої теплотраси, яку "київенерго" досі не може відремонтувати. В даному будинку знаходиться в тому числі випускна група "Журавлик", наші діти не в змозі як слід підготуватися до школи.

Відповідь:   

№ 1051, 2017-10-30

          В Управлінні освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації розглянуто звернення від 30.10.2017 № 1051, надісланий Вами електронною поштою, щодо відсутності опалення в ЗДО № 292.

         Повідомляємо, що згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 06.10.2017 № 1235 підключення  теплопостачання до освітніх закладів на 09.11.2017 проведено у повному обсязі.

         Тимчасова відсутність опалення в Закладі дошкільної освіти (яслах-садку) № 292 була пов’язана з поривом на лінії теплопостачання  ПАТ «Київенерго». Теплопостачання до садочка було повністю відновлено 02.11.2017.

 

 

 

 

Начальник                                                                                              Є. Ярова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сукач

489-35-54

 

№ телефону голови батьківського комітету
     Дата розміщення: 2017-10-13

Доброго дня. Де можна побачить № телефону голови батьківського комітету дитячого садка?

Відповідь:   

№ 1050, 2017-10-13

 

         В управлінні освіти Шевченківської районної місті Києві державної адміністрації розглянуто звернення, надіслане Вами електронною поштою, щодо номеру телефону голови батьківського комітету та повідомляємо наступне.

         Для отримання інформації про голову батьківського комітету закладу дошкільної освіти та номер його телефону Ви можете звернутися до директора закладу дошкільної освіти .

 

 

Начальник                                                                                                    Є. Ярова

 

Середенко

489-52-24

Опалення в школі
     Дата розміщення: 2017-10-10

Доброго дня, скажіть будь ласка коли в школі включать отоплення? У класах по 16-17 градусів тепла, діти мерзнуть, хворіють,колектив також хворіє.

Відповідь:   

В Управлінні освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації розглянуто звернення від 10.10.2017 № 1049, надісланий Вами електронною поштою, щодо підключення опалення в школах та повідомляємо наступне:

Управлінням освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації 06.10.2017 року направлені листи до ПАТ «Київенерго» щодо включення опалення у закладах освіти.

Повідомляємо, що опалення в школах буде підключене за графіком підключення ПАТ «Київенерго»

 

Начальник                                                                                                    Є. Ярова

 

Сукач

489-35-54

 

 

 

Подяка вихователю Левон Оксані Олегівні
     Дата розміщення: 2017-10-06
ЛИСТ-ПОДЯКА Ми, батьки дітей, які відвідують молодшу групу Дитячого дошкільного закладу № 488 Шевченківського району, з нагоди Дня працівника дошкільного закладу хочемо висловити подяку нашому вихователю ЛЕВОН ОКСАНІ ОЛЕГІВНІ. Вона - Вихователь з великої літери. Оксана Олегівна не тільки професіонал, вона - Справжня Людина, яка щоразу вкладає в дітей свою Душу. Наші діти з радістю йдуть в садочок, коли знають, що зранку їх буде зустрічати Оксана Олегівна, її лагідна і привітна посмішка Вона з перших днів роботи знайшла підхід до кожної дитини, змогла зацікавити її. Заняття, що проводить Оксана Олегівна дуже цікаві, різноманітні, креативні. У своїй роботі вона використовує свіжий, сучасний підхід, відкриває нові грані здавалося б простих речей, вражає самим ходом мислення - живим, сміливим, щирим. Знаходить цікаві методи для такої подачі матеріалу, щоб діти легко і незмушено сприймали і запам’ятовували нову інформацію. В результаті навчання для них проходить весело і позитивно Багато уваги на заняттях приділяється розвитку дрібної моторики. І все це зроблено так, щоб дітям було цікаво. Свої заняття Оксана Олегівна проводить з урахуванням віку дітей; враховуючи індивідуальні особливості кожної дитини, вона домагається позитивної динаміки в розвитку особистості кожної дитини. Оксана Олегівна – ще і тонкий психолог. Підтвердженням чого є здоровий мікроклімат в дитячому колективі. Їй вдається сформувати позитивні та дружні взаємини між дітьми, а кожна дитина оточена з її боку турботою і увагою. Ми, батьки, також завжди знаходимо підтримку і розуміння в Оксани Олегівни в питаннях виховання наших дітей. Вона завжди радо дає поради щодо тонкощів і особливостей виховання діток відповідно до їх віку. Ми дуже вдячні Левон Оксані Олегівні за професіоналізм та душевне тепло, яке вона передає нашим дітям та намагається зробити час, що вони проводять у садочку, насиченим та цікавим. Хочемо висловити щиру подяку за душевні сили і лагідне тепло, які вона дарує нашим дітям. А також вважаємо, що такий педагог заслуговує на заохочення з боку управління освіти. Також висловлюємо щиру вдячність всьому колективу садочку і особисто завідуючій Назаренко Ларисі Михайлівні за високий професіоналізм, компетентність, за якісний підбір персоналу та гарну організацію роботи Дитячого дошкільного закладу № 488. Ми з легким серцем приводимо дітей у садочок, адже знаємо, що тут про них піклуються, оберігають, поважають особисту думку кожного, допомагають усвідомити свою індивідуальність та відкривають шлях до майбутнього. З повагою і вдячністю, батьки: Глигало І. П. Вашкевич Т. Гребенік Ю. Дермо Дзюба О. О. Єфіменко Т. В. Каленійкова О. Козенюк Ю. Крюк А. Мілашенко А. В. Михайленко Навроцька О. В. Петренко Т. В. Пушкіна Т. Ю. Раковець О. Скобель М. Сотула А. Стрюкова А. Г. Тамо А. Токаренко Н. 06.10.2017 р.
Право школяра носити смарт-годинник
     Дата розміщення: 2017-10-06

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи має право адміністрація державного навчального закладу своїми внутрішніми документами забороняти школярам носити смарт-годинники. Вчитель ліцею-інтернату № 23 неодноразово робила зауваження моїй доньці щодо носіння такого годинника, посилаючись на внутрішні правила ліцею. Згідно Наказу МОН від 07.08.2014 р. № 910, попередній Наказ МОН від 24.05.2007 р. № 420 про заборону використання мобільних пристроїв під час навчального процесу було скасовано. Хочу зрозуміти, якими саме нормативно-правовими актами України керується адміністрація ліцею-інтернату № 23 як комунального закладу освіти в даному випадку.

Відповідь:   

На №№ 1044 від 2017-09-25, 1047 від 2017-10-06

 

 

Управлінням освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, розглянуто звернення від 25.09.2017 № 1044, 06.10.2017 № 1047 щодо ситуації, яка склалася у Ліцеї-інтернаті № 23 «Кадетський корпус» з посиленою військово-фізичною підготовкою Шевченківського району міста Києва.

Повідомляємо, що згідно Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010    № 778, наказу Міністерства освіти і науки України від 29.04.2002 № 284 «Про затвердження Примірного статуту загальноосвітнього навчального закладу», навчальний заклад самостійно здійснює діяльність, приймає рішення, обирає форми, засоби і методи навчання, передбачені законодавством України та власним статутом.

Одночасно інформуємо, що пропозицію щодо заборони використання електронних пристроїв учнями Ліцею-інтернату № 23 «Кадетський корпус» з посиленою військово-фізичною підготовкою Шевченківського району міста Києва під час навчально-виховного процесу було подано батьками учнів на засіданні батьківського комітету закладу (протокол від 29.08.2017 року № 3) та погоджено рішенням Ради ліцею (протокол від 06.09.2017 № 1). На підставі прийнятого рішення, адміністрацією закладу видано наказ від 07.09.2017 року   № 141 «Про заборону використання електронних пристроїв учнями ліцею під час навчально-виховного процесу в ліцеї-інтернаті № 23 «Кадетський корпус».

 

 

З повагою

 

Начальник                                                                                                         Є. Ярова

 

 

 

 

Реслер 489 35 52

Відправити звернення

Тема:
Контакт:
Текст:


    Пошук по сайту
   
   


Освітня мережа Шевченківського району

Про повернення столиці дитсадка №183

Календар подій
© 2008 - 2017. Технічна підтримка IT-SOURCE