Офіційний сайт Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
  
 
  Вітаємо на порталі освітян!
Головна Керівництво Підрозділи РУО Фотогалерея Архів новин

    Освітня мережа
  

    Архів новин
    Доступ до публічної інформації
Дай руку, першокласнику!
Нова українська школа
Національно-патріотичне виховання. Арсенал ідей
План роботи РУО
Нове освітнє законодавство
Державні закупівлі
Охорона праці
ЗНО/ДПА
МАН "Дослідник", олімпіади
Психолого-медико-педагогічна консультація Шевченківського району
Учитель року - 2018
Експериментальна робота
Оперативна інформація
Школа батьківства
Методичний вісник
Профспілка
Заяви, скарги, пропозиції
Бюджет
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
    Калькулятор NPV

    Вакансії
    Оголошення
    Звернення громадян

    Банери

    Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   


    Контакти:
Поштова адреса:
04119, м.Київ,
вул. Зоологічна, 6-а,

Тел.: +38(044) 489-02-50

Території обслуговування, закріплені за ЗЗСО Шевченківського району (згідно розпорядження ШРДА від 16.02.2018 № 82)

Мала Академія Наук

Національна дитяча гаряча лінія

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Нова українська школа

Урядовий контактний центр

Український центр оцінювання якості освіти

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Шевченківська районна у м. Києві рада та адміністрація

Портал новин освіти міста Києва

Рада старшокласників \

Педагогічний портал

1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | >>Всього: 503

Подяка
     Дата розміщення: 2018-04-05
Батьки групи N2 "Веселка", ДНЗ 387 виражають слова вдячності всьому колективу нашого садочка на чолі з найкращим керівником і прекрасною,відкритою до батьків, людиною - Оксаною Дмитрівною,за відданість і любов до своєї праці! Особливо хочеться подякувати нашому дорогому вихователю Галині Леонідівні, яку ми всі дуже любимо і поважаємо, за подароване тепло,щиру увагу, за розуміння і любов до наших діточок! Ще раз щиро всім дякуємо за вашу нелегку працю! Ви найкращі!!!!!
Подяка
     Дата розміщення: 2018-04-05
Батьки групи N2 "Веселка", ДНЗ 387 виражають слова вдячності всьому колективу нашого садочка на чолі з найкращим керівником і прекрасною,відкритою до батьків, людиною - Оксаною Дмитрівною,за відданість і любов до своєї праці! Особливо хочеться подякувати нашому дорогому вихователю Галині Леонідівні, яку ми всі дуже любимо і поважаємо, за подароване тепло,щиру увагу, за розуміння і любов до наших діточок! Ще раз щиро всім дякуємо за вашу нелегку працю! Ви найкращі!!!!!
Тварини на території ШКОЛИ
     Дата розміщення: 2018-04-04

Доброго дня! На території Кивської Інженерної Академії , на прохідній, проживаю зграя котів, яких годують охоронці даного закладу. Проблема в тому що дані тварини не вакциновані і не мають документів, вони утримуються в антисанітарійних умовах на не облаштованій для цього території! Адміністрація не вживає ніяких заходів

Відповідь:   

Просимо Вас переадресувати ваше звернення (не відноситься до мережі РУО)Державна власність.

З якої причини ліцей має право відрахувати дитину.
     Дата розміщення: 2018-03-22

Після того як у мене стався конфлікт з директором школи на фінансовому рівні, на мою доньку почали тиснути психологічно це робить вчитель подовженного. Почали вигадувати якісь історії про її погану поведінку стосовно вчителів які ведуть у неї різні предмети. Вчителі пишуть на мою доньку доповідні листи. В ліцеї внутрішньо існує такий собі шкільний комітет, цей комітет допомагає адміністрації ліцею також у різних підписах на дітей та існують на нарадах в захисті адміністрації. Є в них внутрішня заява підписана моїм чоловіком, в ній писалося якщо наша дитина буде порушувати дисципліну її відраховують з ліцею. Наша дівчинка спокійна, навчається середньо, ходить до музичної школи на вокал та фортепіано, не грубить не свариться з вчителями, привітна, але може на уроці посміятися якщо вчитель на її думку сказав щось веселе. Одразу з"являється запис у щоденнику за погану поведінку. у нас ще в молодшій школі цього ж ліцею навчається меньша дитина в нього все гаразд і його не зачіпають. Я хочу щоб моя донька разом із моїм сином навчалися разом в одній школі, а саме в цій де вони зараз навчаються. Підкажіть будьласка як мені бути в цій ситуації? Навчатися ми хочемо надалі саме в цьому ліцеї! Дякую!

Відповідь:   

На № 1120, 2018-03-22

 

Управлінням освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації розглянуто звернення від 22.03.2018 № 1122 щодо законних підстав для відрахування учня із закладу загальної середньої освіти.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010        № 778 (чинна до 01.07.2018) «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад», учні гімназій (гімназій-інтернатів), ліцеїв (ліцеїв-інтернатів), колегіумів (колегіумів-інтернатів), спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням окремих предметів, які мають за підсумками річного оцінювання початковий рівень досягнень у навчанні хоча б з одного профільного предмета, за рішенням педагогічної ради та відповідно до наказу керівника можуть відраховуватися із зазначених вище закладів.

За рішенням педагогічної ради гімназій (гімназій-інтернатів), ліцеїв (ліцеїв-інтернатів), колегіумів (колегіумів-інтернатів), як виключний засіб педагогічного впливу за неодноразові порушення статуту допускається відрахування учнів із зазначених закладів та переведення їх до закладу за місцем проживання.

Про можливе відрахування батьки учня (особи, які їх замінюють) повинні бути поінформовані не пізніше ніж за один місяць у письмовій формі.

Батьки або особи, які їх замінюють, мають право оскаржити рішення педагогічної ради закладу щодо відрахування дитини з гімназії (гімназії-інтернату), ліцею (ліцею-інтернату), колегіуму (колегіуму-інтернату), спеціалізованої школи з поглибленим вивченням окремих предметів.

 

 

З повагою

 

Начальник                                                                                                        Є. Ярова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Реслер

489 35 52

 

Гімназія 257
     Дата розміщення: 2018-03-21
Підкажіть будь ласка, які будинки прикріплені до гімназії 257, при над брав до першого класу в2018 році?
Відправити звернення

Тема:
Контакт:
Текст:


    Пошук по сайту
   
   


Освітня мережа Шевченківського району

Про повернення столиці дитсадка №183

Календар подій
© 2008 - 2018. Технічна підтримка IT-SOURCE