Офіційний сайт Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
  
 
  Вітаємо на порталі освітян!
Головна Керівництво Підрозділи РУО Фотогалерея Архів новин

    Освітня мережа
  

    Архів новин
    Доступ до публічної інформації
Дай руку, першокласнику!
Нова українська школа
Національно-патріотичне виховання. Арсенал ідей
План роботи РУО
Нове освітнє законодавство
Державні закупівлі
Охорона праці
ЗНО/ДПА
МАН "Дослідник", олімпіади, конкурси
Психолого-медико-педагогічна консультація Шевченківського району
Учитель року - 2019
Експериментальна робота
Оперативна інформація
Школа батьківства
Методичний вісник
Профспілка
Заяви, скарги, пропозиції
Бюджет
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
    Калькулятор NPV

    Вакансії
    Оголошення
    Звернення громадян

    Банери

    Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   


    Контакти:
Поштова адреса:
04119, м.Київ,
вул. Зоологічна, 6-а,

Тел.: +38(044) 489-02-50

Території обслуговування, закріплені за ЗЗСО Шевченківського району (згідно розпорядження ШРДА від 16.02.2018 № 82)

Мала Академія Наук

Національна дитяча гаряча лінія

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Нова українська школа

Сучасні заклади освіти

Урядовий контактний центр

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Український центр оцінювання якості освіти

Шевченківська районна у м. Києві рада та адміністрація

Портал новин освіти міста Києва

Рада старшокласників \

Педагогічний портал

1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | >>Всього: 556

Вивезення опалого листя
     Дата розміщення: 2018-10-22

Доброго дня! Поясніть, будь ласка, за чий рахунок має відбуватися вивезення опалого листя з території дитячого садочка. Чи справді дана комунальна послуга не фінансується з бюджету? На скільки правомірна вимога завідуючої дитячого садочка, щоб батьки організували вивезення листя власним коштом? Дякую.

Відповідь:   

Ваше електронне звернення від 22.04.2018 № 1183 щодо вивезення опалого листя управлінням освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації опрацьовано.

Відповідно до п. 3.1.4. Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 № 1051/1-51 «утримання та благоустрій територій підприємств, установ, організацій та присадибних ділянок громадян, прибудинкових територій багатоквартирних та малоповерхових житлових будинків, належних до них будівель та споруд проводиться власником або балансоутримувачем цього будинку, або підприємством, установою, організацією, з якими балансоутримувачами укладені відповідні договори на утримання та благоустрій прибудинкових територій».

Управлінням освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації укладено договір від 26.02.2018 № 24/18/БЮ на вивіз твердих побутових відходів з КП «Автотранспортне підприємство Шевченківського району».

Проте Законом України «Про відходи» (розділ І, ст. 1) чітко визначено, що побутові відходи - «відходи, що утворюються в процесі життя і діяльності людини в житлових та нежитлових будинках (тверді, великогабаритні, ремонтні, рідкі, крім відходів, пов'язаних з виробничою діяльністю підприємств) і не використовуються за місцем їх накопичення».

Таким чином вивіз листя не здійснюється у зв’язку з тим, що бюджетом по галузі «Освіта» на 2018 рік кошти на виконання даної послуги не були передбаченні.

Також доводимо до Вашого відома, що управлінням освіти були подані пропозиції до бюджету на 2019 рік щодо виділення коштів на вивезення опалого листя з території закладів освіти.

 

Територія обслуговування
     Дата розміщення: 2018-10-16

Доброго дня! Скажіть будь-ласка, до якої школи відноситься будинок по вул.Мельникова 18-Б? Інформації в додатку до Розпоряждення #82 від 16.02.18 немає. Тобто будинку 18-Б по вул.Мельникова ніде не значиться.

Відповідь:   

Управлінням освіти Шевченківської районної в місті Києві державної
адміністрації розглянуто звернення від 16.10.2018 № 1181 щодо надання
відомостей про обслуговування закладами загальної середньої освіти
житлового будинку за адресою м. Київ, вул. Мельникова, 18-Б.

Повідомляємо, що житловий будинок за адресою м. Київ,
вул. Мельникова, 18-Б включений до проекту розпорядження Шевченківської
районної в місті Києві державної адміністрації «Про закріплення за закладами
загальної середньої освіти Шевченківського району міста Києва територій
обслуговування у 2019 році» та належить до території обслуговування ЗЗСО
№61 Шевченківського району.

 

Скарга на вихователя садочку 431
     Дата розміщення: 2018-10-09

Добрий день.Хочу поскаржитись на нашого вихователя середньої групи "Бджілка" Інну Миколаївну.На початку вересня їдучи з роботи по дитину до дитячого закладу потрапила у затор, вихователя попередила про ситуацію на що і відповідь отримала відповідь телефонуйте іншому вихователь,зателефонувала сказаному вихователю і розповіла що стою у заторі.забрала дитину тоді в 19.05 за своє запізнення попросила вибачення у того вихователя,на ранок наступного дня від свого вихователя в свою сторону отримала її невдоволення,але ж я не винна в заторі.Наступні рази коли забирали дитину раніше 19.00 в 18.40 або 18.50 вихователь в нервовому стані говорила і підвищиним тоном сказала своє невдоволення,і сказала що це дуже пізно,хоч група працює до 19.00.Дитина скаржиться на даного вихователя,щодо ставлення її і не хоче ідти інколи в садок.А ще щодо поганого ставлення вихователя до моєї дитини чула від спів робітників даного закладу.Остання розмова є аудіозаписі.Що робити в даній ситуації?Чи можна перевести дитину в іншу групу?Як можна навчити вихователя відповідно ставитись до діточок і до батьків,а також вміти розмовляти без хамства,грубості.Дякую.

Відповідь:   

1180, 2018-10-09

 Павловій С.А.

 

 

 

         В управлінні освіти Шевченківської районної місті Києві державної адміністрації уважно розглянуто звернення, надіслане Вами електронною поштою, щодо нетактовних дій вихователя  у  групі «Бджілка» закладу дошкільної освіти № 431. За результатами розгляду повідомляємо наступне.

         У письмовому поясненні вихователь Сліпченко І.М.  підтверджує факт щодо підвищеного тону у розмові з Вами по завершенню  робочого дня, коли Ви забирали дитину після 19.00. Вихователь стверджує, що вибачилась  за свою поведінку.      

Керівником закладу проведена роз’яснювальна робота з вихователями групи  «Бджілка» щодо недопущення некоректного  спілкування  з батьками та вказано на чітке дотримання графіка роботи групи.

За письмовим поясненням директора ЗДО № 431 Петрик О.А.  дві середні групи переповнені дітьми, вільних місць немає. Групи забезпечені   меблями у відповідності до спискового складу дітей. Переведення Вашої дитини до іншої   групи  можливе за умови вибуття з неї дитини та появи вільного місця.  

                Також зазначаємо, що  обов’язки батьків вихованців регламентовані чинними нормативно-правовими документами, а саме: ст. 12 Закону України "Про охорону дитинства" від 26.04.2001 № 2402-ІІІ; Законом України «Про дошкільну освіту» від 11.07.2001 р. №2628-ІІІ (із змінами), ст.8, ст.27, п.5 ст.35, п.2 ст.36., п.3 ст.38, Статутом ДНЗ № 431, Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого  Постановою Кабінету Міністрів України  від 12.03.2003   № 305 (із змінами) та Правила для батьків ЗДО № 431.   

 

 

Начальник                                                                                         Євгенія ЯРОВА

 

 

Катерина Середенко  4895224

 

Самый лучший садик 428!
     Дата розміщення: 2018-10-05
Чудесный садик! Очень позитивный! Все воспитатели нежные и любящие! Заведующая Наталья Ивановна смогла создать настоящую семью в коллективе!Кажется, что сам воздух в садике наполнен теплотой, радостью и душевностью! С вашими детьми не то, что "отбывают время на работе", а учат жить, кушать, одеваться, общаться, развивают физически, умственно, духовно, социально, артистично!!!Можно сравнить с первой маленькой Академией малыша по значимости в его жизни этого садика! Самая большая проблема, где найти хотя бы похожее отношения и атмосферу выпускникам садика 428, к которому так привыкли дети. Огромная благодарность всему коллективу садика за ваш альтруизм, искренность, теплоту и любовь!!!Таких, как вы не бывает!!!
Самый лучший садик 428!
     Дата розміщення: 2018-10-05
Чудесный садик! Очень позитивный! Все воспитатели нежные и любящие! Заведующая Наталья Ивановна смогла создать настоящую семью в коллективе!Кажется, что сам воздух в садике наполнен теплотой, радостью и душевностью! С вашими детьми не то, что "отбывают время на работе", а учат жить, кушать, одеваться, общаться, развивают физически, умственно, духовно, социально, артистично!!!Можно сравнить с первой маленькой Академией малыша по значимости в его жизни этого садика! Самая большая проблема, где найти хотя бы похожее отношения и атмосферу выпускникам садика 428, к которому так привыкли дети. Огромная благодарность всему коллективу садика за ваш альтруизм, искренность, теплоту и любовь!!!Таких, как вы не бывает!!!
Відправити звернення

Тема:
Контакт:
Текст:


    Пошук по сайту
   
   


Освітня мережа Шевченківського району

Про повернення столиці дитсадка №183

Календар подій
© 2008 - 2018. Технічна підтримка IT-SOURCE