Офіційний сайт Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
  
 
  Вітаємо на порталі освітян!
Головна Керівництво Підрозділи РУО Фотогалерея Архів новин

    Освітня мережа
  

    Архів новин
    Доступ до публічної інформації
Інформаційно-аналітичний бюлетень
Нова українська школа
Електронні торги
Соціальний захист
Національно-патріотичне виховання. Арсенал ідей
План роботи РУО
Нормативно-правова база
Громадські обговорення
Державні закупівлі
Охорона праці
ЗНО/ДПА
МАН "Дослідник", олімпіади
Психолого-медико-педагогічна консультація Шевченківського району
Конкурси, проекти
Атестація
Учитель року - 2018
Експериментальна робота
Оперативна інформація
Школа батьківства
Методичний вісник
Профспілка
Заяви, скарги, пропозиції
Бюджет
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
    Калькулятор NPV

    Вакансії
    Оголошення
    Звернення громадян

    Банери

    Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   


    Контакти:
Поштова адреса:
04119, м.Київ,
вул. Зоологічна, 6-а,

Тел.: +38(044) 489-02-50

Території обслуговування, закріплені за загальноосвітніми навчальними закладами Шевченківського району (згідно розпорядження ШРДА від 17.03.2017 № 153)

Мала Академія Наук

Національна дитяча гаряча лінія

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Урядовий контактний центр

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Український центр оцінювання якості освіти

Шевченківська районна у м. Києві рада та адміністрація

Портал новин освіти міста Києва

Рада старшокласників \

Педагогічний портал


13/11/2017  |  СТАРТУЄ ПРОГРАМИ #ДІВЧАТАSTEM ТА ТОП-20 НАДИХАЮЧИХ ЖІНОК В STEM 2017 - 2018
СТАРТУЄ ПРОГРАМИ #ДІВЧАТАSTEM ТА ТОП-20 НАДИХАЮЧИХ ЖІНОК В STEM 2017 - 2018

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» запрошує на унікальну подію - знайомство з ТОП-20 Надихаючими жінками в STEM 2017-2018 та презентацію нової програми #ДівчатаSTEM.

STEM - це абревіатура для позначення науково-технічних спеціальностей (science - наука, technology - технологія, engineering - інженерія, mathematics - математика). Генеральний партнер #ДівчатаSTEM - компанія SAP.

Програма спрямована на подолання гендерних стереотипів при виборі професії, підвищення віри дівчат у власні здібності, мотивувати дівчат обирати професію в STEM та залучення більшої кількості дівчат в STEM спеціальності.

Під час заходу Ви зможете познайомитися з ТОП-20 надихаючими успішними жінками в STEM, почути важливі питання, які їх хвилюють: питання ролі менторської підтримки українських дівчат на початку кар'єрного шляху, необхідність їх залучення в професії STEM, мотивація вступати на технічні спеціальності.

ТОП-20 надихаючих жінок в STEM - це - унікальна спільнота, про жінок які зробили успішну кар'єру в науково-технічній сфері. Серед ТОП-20- топ-менеджери технічних компаній, науковці, представники Міністерств, ВУЗів і громадських організацій. Ці жінки можуть показати приклад дівчатам і довести, що успішні жінки існують в STEM, надати рекомендації щодо обрання кар'єри і надихнути дівчат своїми історіями успіху. Чому ТОП-20 і Програма #ДівчатаSTEM в Україні? Кар'єра у STEM є дуже привабливою у сучасному світі: попит на спеціалістів у науково-технічних галузях збільшується з кожним роком, а 80% робочих місць, які в даний час швидко розвиваються, вимагають фундаментальних знань в точних науках.

В Україні дівчата не дуже активно обирають професії в STEM, тому що мало знають про жінок в STEM і приклади для наслідування та не впевнені у власних здібностях. Програма #ДівчатаSTEM планує змінити цю ситуацію завдяки створенню ТОП-20 Надихаючих жінок в STEM і зустрічам з дівчатами в рамках Програми #ДівчатаSTEM.

ТОП-20 Надихаючих Жінок в STEM: файл список у вкладенні

Програма #ДівчатаSTEM: Основна ціль - надихнути дівчат 13-19 років обирати професію в STEM. Завдання Проекту: 1) побудувати рольові моделей для дівчаток-підлітків; 2) подолати гендерні стереотипи при виборі професії; 3) показати дівчатам, що в STEM є місце для творчості.

Активності Програми: 1) Зустрічі ТОП-20 з дівчатами у різних містах України; 2) Конкурс для дівчат (Конкурс відео «Чому я обираю STEM?, детальніше у вкладенні) 3) менторська підтримка для переможниць конкурсу.

Контакти для акредитації: Владислава Правдіна, Центр «Розвиток КСВ», (063) 6541568, review@csr-ukraine.org

***

Про Центр «Розвиток КСВ»: експертна організація з розвитку корпоративної соціальної відповідальності в Україні. Пріоритети Центру «Розвиток КСВ» - КСВ в конфліктні часи, бізнес і університети, соціальна відповідальність державних органів влади і державних компаній, розвиток підприємництва, популяризація Ukraine Country Brand. Детальніше: (044) 292 02 48, www.csr-ukraine.ora

Дівчата STEM — це проект, спрямований на подолання гендерних стереотипів при виборі професії, а також на підвищення віри дівчат у власні здібності та можливість побудувати STEM кар'єру в Україні.

Топ-20 жінок STEM - це унікальна спільнота жінок в Україні, які зробили успішну кар'єру в науково-технічній сфері, організована Центром «Розвиток КСВ». Серед них топ-менеджери IT і технічних компаній, науковці, представники Міністерств, ВУЗів і громадських організаций.

SAP — один зі світових лідерів на ринку корпоративних додатків, компанія SAP допомагає організаціям будь- якого розміру і спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Будь то допоміжні служби або рада директорів, склад або магазин, настільні або мобільні додатки - рішення SAP дозволяють підвищити ефективність взаємодії окремих співробітників і організацій в цілому, сформувати глибоке розуміння бізнесу і створити конкурентну перевагу. Детальніше: http://www.sap.com

 


Архів інформації
    Пошук по сайту
   
   


Освітня мережа Шевченківського району

Про повернення столиці дитсадка №183

Календар подій
© 2008 - 2017. Технічна підтримка IT-SOURCE