Офіційний сайт Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
  
 
  Вітаємо на порталі освітян!
Головна Керівництво Підрозділи РУО Фотогалерея Архів новин

    Освітня мережа
  

    Архів новин
    Доступ до публічної інформації
Дай руку, першокласнику!
Нова українська школа
Національно-патріотичне виховання. Арсенал ідей
План роботи РУО
Нове освітнє законодавство
Державні закупівлі
Охорона праці
ЗНО/ДПА
МАН "Дослідник", олімпіади
Психолого-медико-педагогічна консультація Шевченківського району
Учитель року - 2018
Експериментальна робота
Оперативна інформація
Школа батьківства
Методичний вісник
Профспілка
Заяви, скарги, пропозиції
Бюджет
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
    Калькулятор NPV

    Вакансії
    Оголошення
    Звернення громадян

    Банери

    Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   


    Контакти:
Поштова адреса:
04119, м.Київ,
вул. Зоологічна, 6-а,

Тел.: +38(044) 489-02-50

Території обслуговування, закріплені за ЗЗСО Шевченківського району (згідно розпорядження ШРДА від 16.02.2018 № 82)

Мала Академія Наук

Національна дитяча гаряча лінія

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Нова українська школа

Урядовий контактний центр

Український центр оцінювання якості освіти

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Шевченківська районна у м. Києві рада та адміністрація

Портал новин освіти міста Києва

Рада старшокласників \

Педагогічний портал

12/10/2017  |  10 жовтня в СШ №138 пройшов майстер-клас «Створення новітнього козацького прапору» в рамках проекту «Сад любові та радості України – країни здійснення мрій» для вчителів мистецтва, образотворчого мистецтва та педагогів-організаторів.
10 жовтня  в СШ №138 пройшов майстер-клас «Створення новітнього козацького прапору» в рамках проекту «Сад любові та радості України – країни здійснення мрій» для вчителів мистецтва, образотворчого мистецтва та педагогів-організаторів.
10 жовтня в СШ №138 пройшов майстер-клас «Створення новітнього козацького прапору» в рамках проекту «Сад любові та радості України – країни здійснення мрій» для вчителів мистецтва, образотворчого мистецтва та педагогів-організаторів.

В рамках «Козацького тижня» пройшов майстер-клас в якому приймали участь вчителі мистецтва, образотворчого мистецтва, педагоги-організатори та учні СШ №138, СШ №106. Захід відкрився виступом ансамблю під керівництвом Ірини Леонідівни Дживаго, вчителя музичного мистецтва СШ № 138.

Учасниками заходу був створений «Новітній Козацький прапор», який склався з Козацького дерева з козаком Мамаєм, медальйонів з хатами і козаками, які виростають із жолудів, та погрудних портретів козаків на дерев’яних зрізах. Підготовчий малюнок дерева зробив Юрій Петрович Дрюченко, голова асоціації художників-чорнобильців членів Національної спілки художників України, голова художнього журі Всеукраїнського мистецького фестивалю «Україна – країна Здійснення Мрій».

         Автор проекту «Сад любові та радості України – країни здійснення мрій» Наталія Вікторівна  Веселицька зазначила: «Новітнє Козацьке дерево - одне з головних дерев саду Любові та Радості. Козацтво - основна чоловіча сила в країні Здійснення Мрій, як і Військо Архистратига Михаїла.  Тільки Козацьке Військо - земне, а друге - Небесне. Міцний міст Земной і Небесний - основа успіху країни. Війська стережуть, боронять кардони в Небі і на Землі. Військо Небесне в нас вже є, а земне треба створювати. Образи мають відтворюватися у Просторі і Часі. Це наша допомога татусям, які захищають нашу країну. Створивши Новітнє Козацьке дерево, ми, українці, діти і дорослі, підтримаємо бійців на фронті, якщо передамо їм банери з Новітнім Козацьким деревом, тобто, Новітні козацькі прапори. Відмічу, що ця робота пройшла на козацькій вулиці - Січових стрільців.

Створивши «Новітнє Козацьке дерево», ми підтримаємо бійців на фронті, якщо передамо їм банери з Новітнім Козацьким прапором. Кращі медальйони підуть на Козацьке дерево, решта – перетворяться на «ордени» для бійців АТО».

Більш розгорнуто читайте на сайті проекту  http://slir.masterdesant.com/novitniy-kozatskiy-prapor-narodivsya/Архів новин
    Пошук по сайту
   
   


Освітня мережа Шевченківського району

Про повернення столиці дитсадка №183

Календар подій
© 2008 - 2018. Технічна підтримка IT-SOURCE