Правила користування сайтом

Правила загального користування shevruo.kiev.ua :

 1. Адміністрація сайту складає перелік правил поведінки на ньому. Її право – вимагати їхнього виконання від користувачів.
 2. Якщо відвідувач не ознайомився з правилами, це не означає, що з нього знімається відповідальність за їхнє невиконання. Всі без винятку читачі, які залишають повідомлення на сайті, за умовчанням погоджуються з політикою користування.
 3. Матеріал, викладений на сайті kiev.ua , підлягає захисту законодавством про авторське право та суміжні права. При цьому враховуються не лише українські законодавчі акти, а й міжнародні.
 4. Матеріали, позначені знаком «Реклама», публікуються з рекламною метою, на комерційних засадах.
 5. Адміністрація несе відповідальності за відповідність дійсності інформації, поданої реклами рекламодавцем. Модератори не в змозі перевірити всі коментарі та блоги відвідувачів. Тому відповідальність за публікації несуть їхні автори. Думки, коментарі читачів та авторів статей можуть не співпадати з позицією редакції.
 6. Якщо за рекламою або іншим матеріалом (статтями, блогами) ви зазнали збитків, адміністрація не несе відповідальності за такі наслідки.

Особливості використання сайту shevruo.kiev.ua :

 1. До читачів сайту відносять усіх, хто пройшов за посиланням kiev.ua .
 2. Матеріал з сайту має право використовувати кожен зареєстрований користувач.
 3. Щоб мати можливість залишати коментарі, надсилати повідомлення та обмінюватися думками, необхідно пройти реєстрацію та подальшу авторизацію. Дані, які потрібно ввести: ім’я, прізвище, електронна пошта, пароль.

Інтерактивні ресурси:

 1. Завдяки інтерактивним ресурсам користувачі сайту можуть залишати коментарі за тематикою.
 2. Учасники мають право залишати свої текстові повідомлення, коментарі та думки на тему повідомлення іншого читача.
 3. Якщо написане повідомлення більше відноситься до іншого розділу, модератор самостійно переносить його до відповідного розділу.
 4. Повідомлення слід розставляти на тему статті. Неодноразові повідомлення, що не стосуються тем, що обговорюються, не вітаються.

Заборони на сайті:

 1. Висловлювання, які містять заклик до зміни конституційного ладу, державних кордонів України, повалення влади. Недозволено писати про порушення порядку, описане в Конституції. Не дозволяються заклики до військових конфліктів, погромів, захоплення будівель та інших неправомірних дій.
 2. Образи, які стосуються політиків та чиновників, кореспондентів. Не можна ображати інших читачів сайту за національною, етнічною та релігійною ознакою.
 3. Нецензурні вирази, матеріал порнографічного, сексуального та еротичного характеру.
 4. Образи авторів матеріалу.
 5. Не можна виставляти у повідомленнях рекламний матеріал без узгодження з адміністрацією.
 6. Неприпустимі повідомлення та маніпуляції, заборонені українськими законодавчими нормами.
 7. Флуд – багаторазове повторення фраз.

Принципи модерування shevruo.kiev.ua :

 1. Модератор має право змінювати та/або видаляти коментарі та блоги, якщо вони порушують правила користування сайтом.
 2. Якщо відвідувач сайту вважає думку іншого учасника неналежною, він подає скаргу модератору. Коли набирається кілька скарг, коментар передається модератору винесення остаточного рішення.
 3. Кожен користувач може звернутися до технічної підтримки сайту, щоб повідомити про проблеми в роботі сайту.

Підсумкові положення:

 1. За необхідності адміністрація має право змінювати правила користування kiev.ua . Щойно нова редакція публікується, зміни стають дійсними.
 2. Коли учасник знову і знову порушує правила поведінки, адміністрація може позбавити права користування сайтом.
 3. Адміністрація не відповідає за повідомлення користувачів.
 4. Ми завжди раді конструктивній критиці, пропозиціям та побажанням кожного учасника сайту, які допомагають покращити роботу ресурсу.