Починаємо роботу з iPhone правильно: як активувати новий смартфон?

Щоб почати користуватися смартфоном, його потрібно активувати та налаштувати. В огляді ми розповімо, як активувати новий iPhone з нуля, як перейти зі старого смартфона на базі iOS і як налаштувати гаджет із збереженням даних зі старого смартфона на базі Android .

Активуємо новий iPhone з нуля

Натисніть і утримуйте кнопку живлення, доки на дисплеї не почнуть відображатися привітання різними мовами. Як тільки побачите вітальну заставку, проведіть пальцем на дисплеї.
Далі потрібно буде вибрати країну або регіон та мову активації. Надалі ви на розсуд зможете змінювати мову в налаштуваннях. Після цього система попросить вставити SIM-карту. Враховуючи, що ви не плануєте переносити жодні дані на згадку Apple iPhone після встановлення сім-карти потрібно клікнути за написом «Налаштувати вручну». Вона з’явиться внизу сторінки, що відкрилася.
Далі виконайте такі дії:

  • Підключіть гаджет до доступної мережі Wi-Fi . Якщо у вас немає доступу до Wi-Fi , після натискання кнопки «Використовувати стільниковий зв’язок», наступна активація відбуватиметься з використанням мобільного інтернету. Зверніть увагу, що використання Wi-Fi прискорює процес.
  • Встановіть ідентифікатор або сенсорний ідентифікатор. Face ID використовується починаючи від iPhone X, а Touch ID або сканер відбитків пальців – iPhone SE, моделях 7-го і 8-го покоління.
  • Створіть 4 або 6 значний код доступу до смартфону. Він використовуватиметься як додатковий спосіб розблокування, якщо з якихось причин немає можливості використовувати Face ID або Touch ID.
  • На екрані з’явиться сторінка «Програми та дані». Система запропонує кілька варіантів подальшого налаштування. У нашому випадку вибираємо «Налаштувати як новий айфон ». Користувачі також можуть перенести дані із резервної копії iCloud , iTunes або зі смартфона на Android . У разі відновлення купленого контенту та даних, які зберігалися в пам’яті старого гаджета, автоматично з’являться в пам’яті нового пристрою.
  • Після вибору опції «Налаштувати як новий iPhone » відкриється екран Apple ID. Вам потрібно створити обліковий запис, прив’язавши до нього електронну адресу, пароль або банківську картку. Цей крок можна пропустити та створити Apple ID у налаштуваннях пізніше, але краще виконати дію на етапі першої активації.
  • Система перекине вас на сторінку угоди користувача. Щоб продовжити налаштування, потрібно натиснути на кнопку «Прийняти».
  • Наступна сторінка – «Служби геолокації ». Ви можете на ввімкнути служби, не вмикати або повернутися до цього налаштування пізніше. Після включення програми та веб-сайти зможуть збирати дані про геопозицію Епл Айфон .
  • Активуйте Siri – голосовий помічник допомагатиме у виконанні будь-яких дій. Якщо ви не плануєте користуватися голосовим помічником, Siri можна не активувати або увімкнути пізніше.
  • Для завершення активації дозвольте або забороніть аналізувати iPhone , виберіть аналітику програм та TrueTone .

Активація завершується, коли на екрані з’являється напис «Ласкаво просимо!». Щоб почати користуватися смартфоном, залишиться тільки змахнути вгору.

Перенесення даних з іншого смартфона

Якщо ви вже користувалися iPhone і при цьому гаджет працював на базі iOS 11 і вище, можна скористатися опцією автоматичного налаштування. Все, що потрібно – піднести пристрої максимально близько один до одного і сканувати дисплеї. В результаті цього збережені дані передадуть новий Айфон .
Детальну інструкцію про перенесення даних з Android смартфона можна знайти на офіційному сайті Apple .