Підготовляємо iPhone до користування: що потрібно знати після покупки смартфона Apple

Apple випускає зрозумілі гаджети, але якщо ви переходите на iOS після користування Android , питань не уникнути. Щоб активувати новий iPhone , потрібно вставити сім-карту, після чого на екрані з’явиться напис “Налаштуйте”. Потрібно скинути її, вибрати мову, задати регіон проживання та підключитися до доступної Wi-Fi мережі. Після цього просто дотримуйтесь інструкцій активації, яка відображатиметься на екрані смартфона.
Перша активація – це лише базове налаштування смартфона. Важливо оптимізувати та адаптувати девайс.

Робота з меню Apple ID

Відкрийте меню Apple ID та перевірте, чи увімкнено автоматичне завантаження та оновлення програм чи ні. Якщо ви користуєтеся безлімітним мобільним інтернетом, функцію можна залишити увімкненою або активувати. Щоб завантажити оновлення лише тоді, коли є Wi-Fi доступ, вимкніть опцію.
Для збереження мобільного трафіку рекомендуємо вимкнути інші доступні на iPhone функції:

  • Автоматичне відтворення відео.
  • Завантажувати не використовується.
  • Оцінки та відгуки.

Відкрийте розділ «Підписки» та переконайтеся, що ви випадково не розпочали платне користування якимись програмами. Періодично відкривайте розділ та відписуйтесь від неактуальних програм.

Економія мобільного трафіку

Деякі програми витрачають відчутно більше трафіку. Перевірити витрати та вимкнути їх можна у розділі меню «Стільниковий зв’язок». Після вимкнення програма буде оновлюватися лише при Wi-Fi підключенні та за схваленням користувача.
Якщо ви не використовуєте iPhone як точку доступу, переконайтеся, що режим модему вимкнено. Це стосується VPN – його включення відчутно підвищує витрату мобільного трафіку та енергії акумулятора. Активуйте VPN, тільки коли дійсно важливо змінити IP-адресу.

Налаштування повідомлень

Якщо ви рідко використовуєте якісь програми або просто не бажаєте бачити певні сповіщення, перейдіть до розділу «Сповіщення» та перевірте, які програми надсилають оповіщення. Від отримання повідомлень можна будь-якої миті відмовитися або навпаки відновити.
Також можна налаштувати відображення сповіщень. Наприклад, залишити лише банери та наклейки, але відмовитися від звукового сповіщення.

Налаштування акумулятора

Робота з розділом «Акумулятор» допоможе знизити швидкість зношування батареї вашого Епл Айфон . Відкрийте підрозділ «Стан акумулятора» та активуйте функцію «Оптимізована зарядка». Це особливо важлива функція для тих, хто часто заряджає смартфон уночі. Штучний інтелект допоможе гаджету запам’ятати, скільки в середньому ви спите. Телефон заряджатиметься до 80%, припинятиме зарядку і дозаряджатиметься до 100% за 40-60 хвилин до пробудження.
У розділі «Акумулятор» можна активувати режим енергозбереження, щоб зменшити швидкість споживання енергії акумулятора. При активації режиму знизиться продуктивність процесора і відключаться деякі функції, тому вмикати його краще, коли заряду дійсно мало.
До речі, щоб акумулятор прослужив довше, Apple рекомендує використовувати смартфон при заряді на рівні 20-80%. Тобто постійно розряджати батарею повністю, як і заряджати на 100%, не потрібно.

Пункт меню “Основні” налаштування

Щоб уникнути втрати внутрішніх даних, вимкніть автоматичне оновлення програмного забезпечення. Проблема тут не в iPhone , а в ризик переривання оновлення через недостатній рівень заряду або втрату інтернет-доступу.
У цьому розділі також можна та потрібно оптимізувати налаштування сховища. Для контролю трафіку мережі налаштуйте оновлення контенту. Подивіться, які програми займають багато пам’яті – почистіть кеш або повністю видаліть програми, якщо вже не користуєтеся ними.

Налаштування браузера

Для зручності інтернет-покупок увімкніть пункт Автозаповнення в налаштуваннях браузера. Щоб рідше стикатися з рекламою, увімкніть блокування спливаючих вікон. У розділі «Конфіденційність та безпека» рекомендуємо включити такі налаштування:

  • пропозиції пошукових машин;
  • пошук веб-сайтів;
  • пропозиції Safari ;
  • передзавантаження топ-результатів;
  • показ панелі вкладок;
  • відображення піктограм на вкладках.